Ota yhteyttä

Sähköposti: vieser@vieser.fi
Puh: +358 (0) 20 746 4400

Pääkonttorin osoite
Laskutusosoite

UKK

Olemme koonneet vastauksia usein kysyttyihin kysymyksiin tänne: UKK

Löydä lähin jälleenmyyjäsi täältä

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Lauri Hiilinen

Design Sales Manager
Arkkitehdit ja rakennuttajat

+358 40 775 1455
lauri.hiilinen@vieser.fi

Iiska Kaukola-Risku

Technical Sales Manager
Rakenne- ja LVI-suunnittelijat, koulutus

+358 50 358 9248
iiska.kaukola-risku@vieser.fi

Anniina Kivelä

Sales Coordinator


anniina.kivela@vieser.fi

Susanna Kuusela

Area Sales Manager
Tukku- ja rakennusliikkeet, pääkaupunkiseutu ja Itä-Suomi

+358 40 542 1040
susanna.kuusela@vieser.fi

Jarno Sippola

Area Sales Manager
Tukku- ja rakennusliikkeet, talotehtaat, Länsi- ja Pohjois-Suomi

+358 40 660 5888
jarno.sippola@vieser.fi

Outi Vänskä

Sales & Marketing Specialist
Sisustussuunnittelijat

+358 40 668 8604
outi.vanska@vieser.fi

Pääkonttori

Vieser Oy
Metsänneidonkuja 8
2nd floor
FI-02130 Espoo

Laskutusosoite

Vieser Oy
Keskustie 23
FI-61850 Kauhajoki
Sähköiset laskut 003707855802@xbs-salo.com
Verkkolaskuosoite (OVT) 003707855802
Operaattori Pagero
Välittäjän tunnus 003723609900 tai PAGERO
VAT Nr. FI-07855802

Tuotehallinta

Jaana Honkonen

Product Manager

+358 40 665 1935
jaana.honkonen@vieser.fi

Janina Ollberg

Head of Portfolio, Supply Chain & Sustainability

+358 40 571 3505
janina.ollberg@vieser.fi

Teemu Ylänen

R&D Engineer


teemu.ylanen@vieser.fi

Vesa Lappalainen

Head of R&D, Innovation and Quality

+358 50 414 8801
vesa.lappalainen@vieser.fi

Hallinto ja markkinointi

Tiina Pekola

Head of Marketing & Communications

+358 40 585 5107
tiina.pekola@vieser.fi

Marian Seppälä

Marketing and Communications Specialist

+46 76 870 6889
marian.seppala@vieser.se
Ota yhteyttä Ota yhteyttä